Litwa, 10 litów, 1936

Litwa, 10 litów, 1936

Litwa, 10 litów, 1936

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 22:02:40
340014
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 10 litów, 1936, Kowno, Wielki Książe Witold
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, 18 g, punktowa patyna
Literatura: Parchimowicz 13, Ivanauskas 10PR3-3

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 192

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  390 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  120 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  95 zł
14)  90 zł