Czechosłowacja, 25 koron, 1965

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 21:57:20
340068
Opis: Czechosłowacja - Republika Socjalistyczna (1960–1990), 25 koron, 1965, Kremnica, 20. rocznica niepodległości
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 16 g, patyna
Literatura: KM 59

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 78

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  28 zł
4)  24 zł