Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 21:30:40
339130
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna na nominale
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 157

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  175 zł
10)  135 zł
11)  125 zł