Niemcy, denar, X–XI w.

Niemcy, denar, X–XI w.

Niemcy, denar, X–XI w.

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 21:20:00
340379
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, denar, X–XI w., Aw: Nieczytelny, Rw: S / …LO… / AG
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: srebro, 16.8 mm, 1.74 g

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 88

1)  20 zł
2)  18 zł