Polska, 20 złotych, 15.05.1946

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 20:37:20
340202
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 20 złotych, 15.05.1946, seria D, numeracja 6580829, druk w kolorze niebiesko-różowym
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, zmarszczenia papieru, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1193a var (R3), Miłczak 127 (nie notuje tej odmiany)

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 254

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  560 zł
6)  520 zł
7)  250 zł
8)  240 zł
9)  200 zł
10)  60 zł
11)  40 zł
12)  36 zł