Polska, ryngraf, 1963–1986

Polska, ryngraf, 1963–1986

Polska, ryngraf, 1963–1986

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 22:15:20
338617
Opis: Polska, ryngraf, 1963–1986, Tarcza, na której Matka Boska Częstochowska, na stronie odwrotnej punca srebra i sygnatura V (Wrocław)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.1 x 49.1 mm, 11.12 g, z łańcuszkiem

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 126

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  135 zł
4)  36 zł