Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 21:23:00
339096
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, wariant z łapą niedźwiedzia w tarczy nad herbem miasta, dwukropek i mała rozetka kończą napis w otoku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie tła nad koroną
Literatura: Shatalin GD18a-12 (R), Parchimowicz Orty 1618/1

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 611

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  760 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  580 zł
7)  450 zł
8)  440 zł
9)  430 zł
10)  420 zł
11)  370 zł
12)  360 zł
13)  270 zł
14)  260 zł
15)  240 zł