Polska, miniatura odznaki 2. Pułku Piechoty Legionów w Sandomierzu, po 1920

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 22:13:20
338612
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), miniatura odznaki 2. Pułku Piechoty Legionów w Sandomierzu, po 1920, Warszawa, Odznaka wzoru I - w owal wpisany krzyż z promieniami w kątach, w środku Orzeł typu napoleońskiego, na ramionach II-L-P-B, w kątach krzyża daty 30-IX-1914-1916, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana FAB. GRAW. EMAL. / J. KNEDLER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 45
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 11.4 x 15.3 mm, 2.85 g (z nakrętką), niewielkie wykruszenie, podgięcie
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 22–23, Stela 2.12

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 315

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  110 zł
4)  70 zł