Rosja, kopia Krzyża Opłoczenia, po 1905 roku

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 22:12:40
338615
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), kopia Krzyża Opłoczenia, po 1905 roku, Krzyż na ramionach którego За - Веру - Царя - Отечество, w medalionie monogram Mikołaja II, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 42.9 x 42.5 mm, 14.91 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 204

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  16 zł