Polska, medalik, XIX/XX w.

Polska, medalik, XIX/XX w.

Polska, medalik, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 22:11:00
338817
Opis: Polska, medalik, XIX/XX w., Matka Boża Częstochowska, MATKA BOSKA CZĘST. KRÓL. POLSKI, na stronie odwrotnej skrzyżowane szabla, karabin, proporzec i lufy armatnie, na nich kartusz z herbem Rzeczypospolitej Trojga Narodów, –BOŻE ZABW POLSKĘ–
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 2.15 g, patyna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 234

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  40 zł
10)  28 zł
11)  24 zł