Francja, odsłonięcie pomnika Antoona van Dijka, 1856

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 22:08:40
338823
Opis: Francja - XIX wiek, odsłonięcie pomnika Antoona van Dijka, 1856, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura LEOPOLD WIENER, ANTOINE - VAN DYCK, Rw: Widok pomnika Antoona van Dijka, niżej LEOP. WIENER D'APRES L.DE GUYPER, po bokach NÉ / À ANVERS / 22 MARS / 1599 - DÉCÉDÉ / À LONDRES / 9 DÉCEMB / 1641, STATUE ÉRIGÉE - À ANVERS 1856
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 68.1 mm, 146.23 g

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 104

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł