Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwki VI Gruby, 1838

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 22:08:00
338824
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwki VI Gruby, 1838, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 1838, LOUIS VI DIT - LE GROS ROI DE FRAN, Rw: LOUIS VI DIT LE GROS. / 40EME. ROI. / FILS DE PHILIPPE IEME. / NÉ 1077. / ROI 1108. / GUERRE EN NORMANDIE 1109 A 1111. / PAIX DE GISORS 1113. / NOUVELLE GUERRE AVEC ĽANGLETERRE 1116. / BATAILLE DE BRENNEVILLE 1119. / PRISE D'YVRI 1119. / TREVE 1119. / AUTRE GUERRE 1121. / PRISE DU COMTE DE MANTES 1123. / AGRESSION ET RETRAITE / DE ĽEMPEREUR HENRI V 1124. / PAIX AVEC ĽANGLETERRE 1124. / SOUMISSION DU CTE. DAUVERGNE / 1126. / MORT 1137.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 52.2 mm, 63.80 g, patyna

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 117

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  175 zł
5)  120 zł