Francja, medal z serii władcy Francji – Karol VII Zwycięski, 1836
Zakończenie: 10-02-2022 22:07:40
338825
Opis: | Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Karol VII Zwycięski, 1836, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ 1836, CHARLES VII ROI - DE FRANCE, Rw: CHARLES VII / 54EME. ROI. / FILS DE CHARLES VI. / NÉ 1403. / ROI 1422. / COMBAT DE GRAVELLE 1423. / DÉLIVERANTE D'ORLÉANS PAR JEANNE D'ARC / ET BATAILLE DE PATAI 1429. / BATAILLE DE LA CROISETTE 1430. / PRISE DE PARIS 1436. / ÉTABLISSEMENT / DE LA PRAGMATIQUE SANCTION 1438. / ARMÉES PERMANENTES EN FRANCE 1445. / BATAILLE DE FORMIGNY 1450. / REUNION DES ANCIENNES PAIRIES / A LA COURONNE 1451. / MORT 1461. |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 51.9 mm, 64.24 g, patyna |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 132