Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 211–224
Cena wylicytowana: 390 zł
338761
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Reskuporides II 211–226, brąz, ok. 211–224, Aw: Popiersie władcy w prawo, BACIΛΕΟC PHCKOYΠOPIΔOC, Rw: Władca na koniu w prawo, z ręką w geście pozdrowienia, poniżej gwiazda |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 28.5 mm, 10.38 g, zielona patyna, rzadki |
MacDonald 567/1, Stanisławski 569 |
Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 277
1) 390 zł
2) 380 zł
3) 360 zł
4) 300 zł
5) 260 zł
6) 240 zł
7) 210 zł
8) 200 zł
9) 150 zł
10) 130 zł
11) 125 zł
min |