Polska, 1.000 marek polskich, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 20:05:00
339135
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 1.000 marek polskich, 17.05.1919, seria ZI, numeracja 560875, znak wodny "Orły i litery B-P"
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 351 (R3), Miłczak 22g2

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 171

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł