Polska, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN ..
Zakończenie: 10-02-2022 20:01:00
338952
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN 9788393531806 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 119 stron formatu A5, oprawa twarda, nakład 300 sztuk, egzemplarz z autografem autora, szczegółowe opracowanie dotyczące produkcji banknotów i ich odmian, bogato ilustrowane |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 393