Polska, zestaw 2 x Order Odrodzenia Polski

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:38:40
328815
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), zestaw 2 x Order Odrodzenia Polski, w skład zestawu wchodzi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski i Krzyż Komandorski Orderu Orderu Odrodzenia Polski oraz pudełko do Krzyża Oficerskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, razem 2 sztuki oraz pudełko, Krzyż Oficerski odpruty ze szpangi z poz. 328816

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 303

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  200 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  90 zł