Polska, Płock, Zakład Karny, 1991

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:31:40
325956
Opis: Polska - III RP po 1989, Płock, Zakład Karny, 1991, Aw: Popiersie papieża w prawo, IV Pielgrzymka Papieża w Polsce • Płock 7 czerwiec 1991 r. Zakład Karny, Rw: Klucz nawinięty na wstęgę, na której Albowiem (…) / byłem więziony / a przyszliście / do mnie / Mt,, 25, 31-33, z prawej okno z kratami, za którymi widoczna wieża kościelna, medal projektu Zdzisława Sławińskiego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.0 mm, 134.41 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża, nakład 20 sztuk
Literatura: Grabowski 0802, Nestorowicz 728

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 93

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  55 zł
5)  38 zł
6)  36 zł