Watykan, Kanonizacja siedmiu świętych, 1934

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:14:20
328563
Opis: Watykan - Pius XI (1922–1939), Kanonizacja siedmiu świętych, 1934, Aw: Popiersie papieża w prawo, na odcięciu sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XI • PONTIFEX • MAXIMVS • AN • XIII, Rw: Sziedmiu świętych stojących na chmurach, między nimi krzyż, ANNO • SACRO • REDEMPTIONIS • FELICITER • ABSOLVTO, medal projektu Aurelia Mistruzziego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 43.8 mm, 36.35 g

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 199

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  160 zł
6)  155 zł