Francja, żeton

Francja, żeton

Francja, żeton

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:10:00
328509
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), żeton, żeton z obrad walnego zgromadzenia z 11 września 1853 roku sądu cywilnego okręgu Compiègne, sygnowany CAQUE F, Aw: Napis HUISSIERS otoczony wieńcem, wokoło legenda, Rw: Poziomy napis w 6 wierszach
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.8 mm, 11.94 g, patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 60

1)  60 zł