Niemcy, talar, 1634

Niemcy, talar, 1634

Niemcy, talar, 1634

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:54:00
328403
Opis: Niemcy - Hamburg – miasto - system talarowy, talar, 1634, Hamburg, Aw: Długłowy Orzeł pod koroną i napis w otoku, Rw: Brama z trzema wieżami, wokoło napis zakończony znakiem menniczym, odmiana z napisem NOVA CIUIT
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.32 g, patyna
Literatura: Davenport 5365, Gaedechens 463 var.

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 180

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  520 zł
6)  360 zł
7)  310 zł
8)  300 zł