Niemcy, talar, 1694

Niemcy, talar, 1694

Niemcy, talar, 1694

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:51:00
328399
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian II Emanuel (1679–1726), talar, 1694, Monachium, Aw: Popiersie księcia w prawo, legenda wokoło, Rw: Siedząca Madonna z dzieciątkiem, wokoło legenda, odmiana z berłem wskazującym na cyfrę 4
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.03 g, patyna
Literatura: Davenport 6099, Hahn 199, Witt. 1645

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 315

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  1 000 zł
5)  920 zł
6)  800 zł
7)  700 zł
8)  680 zł
9)  660 zł
10)  640 zł
11)  600 zł
12)  540 zł
13)  520 zł
14)  500 zł
15)  490 zł