Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:40:00
328415
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand II (1564–1595), talar, bez daty, Hall, Aw: Pópostać władcy, trzymającego berło i rękojeść miecza, w prawo, FERDINAND D G ARCHIDVX AVSTRIÆ, Rw: Ukoronowana, wielopolowa tarcza herbowa, otoczona łańcuchem z Orderem Złotego Runa, DVX BVRGVNDIÆ COMES TIROLIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.29 g, ciemna patyna
Literatura: Davenport 8097, M.-T. 269 var.

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 282

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  520 zł
6)  410 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  350 zł
12)  340 zł
13)  330 zł
14)  310 zł
15)  300 zł