Polska, 10 złotych, 1999

Polska, 10 złotych, 1999

Polska, 10 złotych, 1999

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:15:40
328795
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1999, Warszawa, Władysław IV Waza (1632 -1648) - /popiersie/
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 795

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 60

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł