Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:07:20
328788
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 18.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kapslu, patyna
Literatura: Parchimowicz 742

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 253

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  620 zł
4)  540 zł
5)  460 zł
6)  360 zł