Polska, 1/2 franka, 1585 F

Polska, 1/2 franka, 1585 F

Polska, 1/2 franka, 1585 F

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:53:00
328520
Opis: Polska - Henryk Walezy (1573–1575–1589), 1/2 franka, 1585 F, Angers, wariant z datą wybitą w otoku
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 6.64 g, ciemna patyna
Literatura: Duplessy 1131, Kop. 10356 (R2)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 200

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  370 zł
4)  360 zł