Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:47:20
198615
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca laska krzyżowa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.3 mm, 0.24 g, niewielkie wykruszenie
Literatura: BRP Prusy T2.12, W. 13b

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 166

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  760 zł
4)  700 zł
5)  480 zł
6)  460 zł
7)  450 zł