Włochy, grosso, bez daty

Włochy, grosso, bez daty

Włochy, grosso, bez daty

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:47:00
328246
Opis: Włochy - Wenecja - Lorenzo Tiepolo (1268–1275), grosso, bez daty, Wenecja, Aw: Stojący św. Marek i doża z chorągwią i napis w otoku LATEVPL DVX S • M • VENETI, Rw: Chrystus na tronie, po bokach IC-XC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 1.75 g, patyna
Literatura: Gamberini 36

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 222

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  85 zł
14)  75 zł