Słowianie, denar typu łupawskiego, XI w .
Zakończenie: 19-08-2021 20:45:40
328225
Opis: | Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, denar typu łupawskiego, XI w ., Aw: Dwa połączone prostokąty, inspirowane prawdopodobnie budowlą, pseudolegenda; Rw: Podwójny krzyż (dwa nałożone na siebie obrócone krzyże tworzące osiem ramion), pseudolegenda |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.5 mm, 0.92 g, gięty, patyna, ciekawy |
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 145