Niemcy, grosz, 1396-1405

Niemcy, grosz, 1396-1405

Niemcy, grosz, 1396-1405

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:42:00
328629
Opis: Niemcy - Miśnia, Marchia - Wilhelm I Jednooki (1381–1407), grosz, 1396-1405, Aw: Krzyż liliowaty w czwórłuku, w zewnętrznych kątach C - R - V - X, (pierścień)+(pierścień)WILh(pierścień) DI(pierścień)GRA(pierścień)TVRING(pierścień)LANGRAVIS, Rw: Lew w lewo, (pierścień)+(pierścień)GROSSVS(pierścień)MARCh(pierścień)MISNEHSIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.7 mm, 2.25 g, ciemna patyna
Literatura: Krug 353/3

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 129

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł