Niderlandy, patard (grosz podwójny), 1502

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:37:40
328632
Opis: Niderlandy - Brabancja - Filip Piękny (1482–1506), patard (grosz podwójny), 1502, Aw: Pod koroną pięciopolowa tarcza herbowa, +PhS*DEI•GRA*ARVDID*AV\\* DVX*BVRG*BRA, Rw: Ozdobny krzyż, OMNIS*SPIRITVS*LAVDET*DOMIN*AR*AN*1502
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.2 mm, 2.99 g, patyna
Literatura: Vanhoudt 151 (R1)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 325

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł