Czechy, naśladownictwo obola typu bawarskiego, XI w.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:36:00
327446
Opis: Czechy, naśladownictwo obola typu bawarskiego, XI w., Aw: Dach kościoła, pod nim litery H+N, Rw: Krzyż grecki, w kątach widoczne litery X - C, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.2 mm, 0.71 g, gięty, niecentrycznie wybity, wykonanie wskazuje na pochodzenie z terenów Czech lub Moraw jako naśladownictwo monet bawarskich

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 153

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  90 zł
5)  60 zł