Czechy, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:35:20
328623
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski (1310–1346), grosz praski, bez daty, Kutná Hora, Aw: Korona, + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS, + DEI (dwa pierścienie) GRATIA (dwa pierścienie) REX (dwa pierścienie) BOEMIE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.9 mm, 4.08 g, ciemna patyna
Literatura: Castelin 9, Frynas B.27.2

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 232

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  175 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł