Samanidzi, dirham, 293 AH (AD 905/906)

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:33:20
327444
Opis: Samanidzi - Isma’il ibn Ahmad (279–295 AH/AD 892–907), dirham, 293 AH (AD 905/906), al-Shash (Taszkent)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.4 mm, 3.05 g, patyna, podgięty
Literatura: Album 1443

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 124

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł
4)  48 zł