Cesarstwo Rzymskie, as, 97

Cesarstwo Rzymskie, as, 97

Cesarstwo Rzymskie, as, 97

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:19:00
328172
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Nerwa (96–98), as, 97, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP NERVA CAES AVG P M TR P COS III P P, Rw: Aequitas stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, AEQVITAS [AVGVST]
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: brąz, 26.2 mm, 9.89 g, zielona patyna
Literatura: RIC 77

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 90

1)  42 zł