Rzym prowincjonalny, prutah, 10 ne

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:14:20
328138
Opis: Rzym prowincjonalny - Judea - prokurator Ambibulus 9–12 ne, prutah, 10 ne, Jerozolima, Aw: Kłos ziarna, KAICA POC, Rw: Drzewo palmowe, po bokach L - M
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 16.2 mm, 1.90 g, wykruszenie krążka, zielona patyna
Literatura: RPC 4956

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 192

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  40 zł
8)  36 zł
9)  32 zł
10)  30 zł