wydawnictwa zagraniczne, Auktion Wolmar - Katalog rosyjskich monet 1700-1917, żetony pamiątkowe 172..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:03:20
328760
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Auktion Wolmar - Katalog rosyjskich monet 1700-1917, żetony pamiątkowe 1725-1896, monety obiegowe ZSRR i Rosji 1918-2016, Moskwa czerwiec 2016 (Аукцион Волмар - Каталог российских монет 1700-1917; Памятные жетоны 1725-1896; Монеты СССР и РФ регулярного чекана 1918-2016, Москва Июнь 2016), XI edycja (czerwiec 2016)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ok. 170 str. formatu A6, oprawa kartonowa lakierowana

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 191

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  30 zł