wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, ..

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:01:00
328744
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, brak ISBN
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa ze zniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 216

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  48 zł