Zakończenie: 25-03-2021 20:00 ÷ 22:18
Polska, medal, 1935
319873
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | III/III+ |
120 zł szac. 200 zł 203 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal, 1935
319874
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | II- |
65 zł szac. 40 zł 244 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, Medal na pamiątkę koronacji Józefa II (kopia galwaniczna), 1765 (oryginał)
319875
Aw: Maria Teresa z wdowim welonem, niżej sygnatura A.W., ... | III+ |
120 zł szac. 50 zł 319 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal na Anschluss Austrii, 1938
319935
Aw: Głowa kanclerza w prawo, wokoło DER EINER UND FÜHRER ... | II |
370 zł szac. 500 zł 468 wyświetleń |
6 | zakończona |