Austria, Medal na pamiątkę koronacji Józefa II (kopia galwaniczna), 1765 (oryginał)

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:10:00
319875
Opis: Austria - Józef II (1765–1790), Medal na pamiątkę koronacji Józefa II (kopia galwaniczna), 1765 (oryginał), Aw: Maria Teresa z wdowim welonem, niżej sygnatura A.W., M • THERESIA D . G . ROM . IMP . GER • HUNG . & BOH • REG • ARCH • AUST, Rw: Popiersie Józefa w prawo, w wieńcu laurowym na głowie, niżej sygnatura WIDEMAN, IOSEPH • II • D • G • IMP • G • ET H • REX • COR • ET HERES • R • H • B • A • AD • B • ETL • M • D • H • & &
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: bialy metal, 41.9 mm, 23.06 g, zacięcie przy krawędzi

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 317

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  42 zł
5)  38 zł
6)  32 zł
7)  30 zł