Polska, ryngraf, ok. 1930 (?)

Polska, ryngraf, ok. 1930 (?)

Polska, ryngraf, ok. 1930 (?)

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:24:00
315073
Opis: Polska, ryngraf, ok. 1930 (?), Lwów, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, na stonie odwrotnej sygnatura J. SOPYŁŁO oraz Związku Katolickich Producentów Dewocjonaliów
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cyna, 67.0 x 79.2 mm, 58.05 g, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 405

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  48 zł