Polska, oznaka sołtysa

Polska, oznaka sołtysa

Polska, oznaka sołtysa

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:22:20
314785
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), oznaka sołtysa, Warszawa, Na ukoronowanej tarczy Orzeł, niżej, we wstędze, napis SOŁTYS, na stonie odwrotnej nabite BR. ŁOPIEŃSCY, oznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 47.5 x 53.5 mm, 30.52 g, rzadka, minimalnie zgięty słupek
Literatura: Sawicki s. 132

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 955

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  1 000 zł
4)  600 zł
5)  560 zł
6)  400 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  330 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł