Niemcy, medal satyryczny, 1921

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:17:40
315079
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), medal satyryczny, 1921, Norymberga, Aw: Umundurowany afrykański Poilu trzymający karabin i bagnet nękający półnagą Niemkę, Rw: Napis DEUTSCHER NOT UND SCHMACH TALER, poniżej złamany miecz, sygnowany Wittig Friesen, Lauer Nürnberg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 38.4 mm, 20.00 g

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 237

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł