Niemcy, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika z okazji 100. rocznicy Bitwy Narodów, 1913

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:17:00
315070
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika z okazji 100. rocznicy Bitwy Narodów, 1913, Aw: pomnik śpiącego lwa, wyżej zachodzące słońce i data 1813, w otoku GLEIWITZER • KRIEGERDENKMAL - GOLD • GAB • ICH • FÜR • EISEN, Rw: Herb Gliwic, z boków 19-13, na dole sygnatura J.Breitkopf-Cosel, w otoku JUBILÄUMSGABE DER GLEIWITZER BÜRGERSCHAFT ZUR VERSCHÖNERUNG DER STADT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.0 mm, 12.73 g
Literatura: Sakwerda s. 67

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 174

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  46 zł
5)  42 zł