Austria, talar, 1780 S.F.

Austria, talar, 1780 S.F.

Austria, talar, 1780 S.F.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 21:56:00
314647
Opis: Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1780 S.F., Wiedeń, emisja z lat 1860-1890/1900
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.12 g, patyna
Literatura: Hafner 49a, Herinek 514, Dav. 1151

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 338

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  110 zł
8)  100 zł