Polska, szeląg, 1584

Polska, szeląg, 1584

Polska, szeląg, 1584

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 21:07:00
314802
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, szeląg, 1584, Wilno, duży monogram, końcówka na awersie POL, kropka pod tarczami herbowymi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 3352, Ivanauskas 2SB31-6

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 166

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł