Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 244-247

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:37:40
313457
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab (244–249), antoninian, 244-247, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG; Rw: Aequitas stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, AEQVITAS AVGG
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.11 g, patyna, ładny
Literatura: RIC 27b, C. 9

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 207

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  160 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł