Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:32:20
314814
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), denar, 134-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P, Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca kaduceusz i ściskająca dłoń Hadrianowi, stojącemu w prawo, FELICITAS AVG
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.74 g, patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: RIC 237

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 572

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  430 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  190 zł