Cesarstwo Rzymskie, as, 71

Cesarstwo Rzymskie, as, 71

Cesarstwo Rzymskie, as, 71

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:32:00
313395
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Wespazjan (69–79), as, 71, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES VESPASIAN AVG COS III, Rw: Po bokach ołtarza litery S - C, w odcinku PROVIDEN
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 28.3 mm, 11.24 g, stara, zielona patyna
Literatura: RIC 494, C. 396

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 250

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  75 zł