Cesarstwo Rzymskie, as, 41-54

Cesarstwo Rzymskie, as, 41-54

Cesarstwo Rzymskie, as, 41-54

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:31:20
314579
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz (41–54), as, 41-54, Rzym, Aw: Głowa cesarza w lewo, TI CLAVDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP P P, Rw: Libertas stojąca na wprost, z głową zwróconą w prawo, trzymająca Pileus, LIBERTAS AVGVSTA, po bokach S - C
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.6 mm, 6.31 g, zielona patyna, moneta przedziurawiona, wyszczerbione obrzeże
Literatura: RIC 113, BMC 204

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 192

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  30 zł